Заробіток в інтернеті

Категорії розділу

Заробіток без сайту [19]
Заробіток на сайті [4]
Лохотрони [2]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заробіток в інтернеті

Головна » Заробіток в інтернеті » Заробіток без сайту

Як правильно робити рерайт
Одним з популярних нині заробітків в інтернеті є рерайтинг тексту (рерайт) тобто переписання тексту своїми словами, але з умовою збереження сенсу вихідного тексту. І в цій статті ми детально розглянемо як правильно робити рерайт. Дуже часто рерайт плутають з копірастом (тобто злодійство статей), але робити цього не варто, оскільки фільтр або бан пошуковиків для Вас гарантований. Рерайт це написання унікального тексту, тобто тексту, який ще ніде в інтернеті не зустрічався. З приводу написання рерайта є купа порад і ось список декількох, які обов'язково повинні Вам допомогу в цій кропіткій справі.

Як правильно робити рерайт:

• Не варто просто міняти дієслова, іменники і міняти місцями розділові знаки - це говорить про Вашу безграмотності.

• Можна змінювати послідовність абзаців в незв'язних тексті.

• Ви повинні повністю розуміти зміст статті, щоб з легкістю маніпулювати текстом, а для цього Ви точно повинні знати визначення всіх слів і термінів. Якщо сумніваєтеся, то просто введіть слово у пошуковик і просто додайте прийменник «це».

• Рерайтингу піддається як весь текст, так і його назва: можна назвати Вашу статтю «заробіток в інтернеті», але можна повністю змінити назву, зберігши сенс «як заробити в інтернеті швидко і легко».

• Кожного разу по завершенню написання статті перевіряйте її унікальність (вона повинна бути не менше 95%) спеціальними онлайн сервісами або спеціальними програмами.

• Найпростіший спосіб рерайтингу це переписання за пропозиціями, тобто прочитали - переписали своїми словами.

• Перед тим як показати статтю замовникові уважно перевірте її на наявність помилок і правильність логічної послідовності. Ще одна порада: якщо Ви знаєте вимоги замовника та виконуєте їх, то Ви можете отримати постійного клієнта.

Не потрібно думати, що рерайт простіше, ніж копірайт - це трудомістке заняття, але й оплата відповідно вище. Не потрібно щось додавати від себе, якщо Ви погано розбираєтеся в тому, що пишите, а переписувати статтю через призму своєї точки зору не потрібне робити взагалі, оскільки це змінить головний сенс і стиль вихідного тексту. Але все ж ці правила доволі суб'єктивними і закріплених правил для копірайтингу немає, так що експериментуйте. Сподіваюся Ви розібралися, як правильно робити рерайт і якщо ніколи не писали текстів, то знаєте з чого почати.
Категорія: Заробіток без сайту | Додав: Admin (20.10.2012)
Переглядів: 816 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Запитання

Реєструйтеся і задавайте будь-які питання Admin'у