Заробіток в інтернеті

Категорії розділу

Заробіток без сайту [19]
Заробіток на сайті [4]
Лохотрони [2]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заробіток в інтернеті

Головна » Заробіток в інтернеті » Заробіток без сайту

Кращі файлообмінні портали на яких я заробляю гроші
Знайдіть цікавий файл у себе на комп'ютері або в Інтернеті, залийте його на файлообмінник і отримуйте гроші за скачування цього файлу.


На цій сторінці, я буду додавати посилання на кращі і надійні файлообмінні портали, з якими приємно працювати і завдяки яким можна заробляти десятки, сотні й навіть тисячі доларів $$$ в місяць.

В основному всі файлообмінники платять за 1000 скачувань Вашого файлу, в середньому ціни коливаються від $5 до $30.

Ви думаєте 1000 скачувань це захмарно багато???

Нічого подібного ... На деяких сайтах, цікаві новини дивляться і по 500 і по 1000 разів, а може і більше. Все залежить тільки від того, наскільки цікаво те ..., що Ви пропонуєте людям.

Це може бути цікава програма, це можуть бути шпалери на робочий стіл, картинки, фотки, це можуть бути книги, музика, фільми, ігри і будь-яка інша цікава інформація, в інтернеті можна знайти все, що завгодно і запропонувати це людям.

Величезну роль відіграє оформлення і опис Вашого файлу (новини), який Ви пропонуєте скачати. Від цього залежить кількість скачувань, тому подавайте інформацію красиво.

Отже увагу ..., найкращі файлообмінні портали на яких я заробляю гроші ... $$$

1. TurboBit. Просто завантажте файли на файлообмінник та обмінюйтеся ними зі своїм друзями, родичами і навіть незнайомцями! Ви будете отримувати гроші за кожне скачування Вашого файлу або покупку Турбо-доступу на Вашому файлі.

Переваги файлообмінника

  • Мінімальна сума виплат 10$. Turbobit платить 3 рази в тиждень! Платежі на Webmoney 3 рази на тиждень і на PayPal раз в 15 днів;

  • Перемикатися між тарифами «Скачування» і «Продаж» можна раз в тиждень;

  • Оплачує партнерам неуспішні і незавершені скачування користувачів. Ваш дохід не залежить від якості інтернет каналів Ваших користувачів, оскільки Turbobit платить за неповні скачування;

  • Turbobit зараховує унікальні скачування з усіх країн, а також з одного ip один раз на добу для файлів розміром більше 0.5 Мб;

Відвідати файлообмінник ...2. Depositfiles. За 1000 унікальних скачувань - від 5 до 10 $, за активної участі Ви можете підключити тариф до $ 30 за 1000 скачувань.
Мінімальна сума для виплати 10 $.
Максимальний розмір файлу - до 2Гб.
Термін зберігання файлів 60 днів з дня останнього скачування.

Відвідати файлообмінник ...


Категорія: Заробіток без сайту | Додав: Admin (15.08.2012)
Переглядів: 437 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Запитання

Реєструйтеся і задавайте будь-які питання Admin'у