Заробіток в інтернеті

Категорії розділу

Заробіток без сайту [19]
Заробіток на сайті [4]
Лохотрони [2]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заробіток в інтернеті

Головна » Заробіток в інтернеті » Заробіток без сайту

Заробіток на кліках - проста робота
У цій статті я хочу написати як можна заробляти на кліках. Заробіток на кліках не вимагає спеціальних знань, достатньо вміти впевнено користуватися інтернетом. Розмір заробітку буде прямо залежати від вас, від вашого терпіння і посидючості, а також спритності. Без перебільшення скажу, що на кліках можна заробляти за місяць 100$, але для цього потрібно працювати, а не чекати халявних грошей з неба.

Що являє собою заробіток на кліках.

1. Перегляд сайтів рекламодавців в оплачуваних листах і серфінгу. За кожен перегляд оплачуваного листа або сайту в серфінгу нараховується до 0.004 $. Не так вже й багато, як хотілося б. А з іншого боку, за таку елементарну роботу платити більше ніхто не стане.

2. Наступний вид заробітку ні кліках - виконання оплачуваних завдань. Дохід від виконання завдань може складати до 10 доларів на день. Розмір доходу залежить від кожного індивідуально. Можна сміливо сказати, що виконання завдань - це монотонна і одноманітна робота, яка швидко набридає. Тому залежно від того, на скільки вас вистачить, залежатиме і ваш дохід. Вартість одного завдання від 1 цента до кількох доларів. Вартість оплати завдання варіюється від складності. Набагато простіше виконати 20 завдань по 5 центів, ніж 1 за 1 долар.

3. Заробіток на залученні людей на проект - реферальство. Розшифрую вам терміни, щоб не було плутанини: реферер - людина, за посиланням якого реєструється користувач; реферал - це людина, яка зареєструвалася по реферальному посиланню; реферальне посилання - партнерське посилання для залучення рефералів. Чому вигідно займатися реферальством? Кожен поштовик платить заохочення за залучення інших користувачів на проект. Рефер, отримуючи винагороду від роботи рефералу, може віддавати частину від нього рефералу - це називається рефбек.

ВАЖЛИВО! Якщо людина реєструється не по рефпосиланню, то він стає рефералом адміна поштовика (адмін отримує свій відсоток, але рефбек не платить; також адмін не проводить конкурсів і не дає інструкцій по роботі).

Що потрібно для початку роботи:

1. Зареєструвати гаманець Webmoney. Перейдіть на сайт webmoney.ru

2. Після цього можна приступати до реєстрації на поштовиках

Сайти, на яких найкраще заробляти на кліках:

1. SEO sprint - відмінний поштовик з великою кількістю роботи. Платить в рублях. Мінімум до виплати 2 руб.
Зареєструватися

3. Profit Centr - ще один відмінний поштовик з великою кількістю роботи. Платить в рублях. Мінімум до виплати 2 руб.
Зареєструватися

3. Wmpublic - працює з 2008 року. Оплачує роботу в доларах. Мінімум на вивід - 10 центів.
Зареєструватися

Оскільки поштовиків багато, то і вибір завдань великий. У зв'язку з цим на кожному поштовику є добре і низькооплачувані завдання. Якщо робити на одному сайті завдання різної вартості, то це нераціональна витрата часу. Набагато вигідніше, відібрати на кожному сайті список високооплачуваних завдань і робити їх, максимізуючи прибуток. Періодично доповнюючи цей список з нових завдань. Оскільки вибір завдань великий, то ви без проблем зможете підібрати для себе підходящі.

На початку, можливо, комусь буде складно робити і одне завдання, оскільки у вас немає досвіду. Але, набивши руку, ви зможете робити по кілька завдань одночасно і без особливих зусиль, збільшуючи свій дохід.

Успіхів Вам!
Категорія: Заробіток без сайту | Додав: Admin (28.05.2013)
Переглядів: 3581 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Андрій   [Матеріал]
як зареєструватись на робочому сайті по кліках

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Запитання

Реєструйтеся і задавайте будь-які питання Admin'у