Заробіток в інтернеті

Категорії розділу

Заробіток без сайту [19]
Заробіток на сайті [4]
Лохотрони [2]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заробіток в інтернеті

Головна » Заробіток в інтернеті » Заробіток без сайту

Заробіток з фотошоп
Завдяки Інтернету кожен бажаючий може знайти собі нормальну роботу і отримувати за неї пристойні гроші. Одним з яскравих прикладів можна назвати заробіток за допомогою графічних редакторів. Найбільш популярним і поширеним редактором є фотошоп. Ви з легкістю редагуєте будь-яку картинку або фотографію, створюєте нові зображення і можете використовувати інші можливості графічного редактора? Тоді вас можна назвати просунутим користувачем програми фотошоп. І за свої знання та вміння в художній області Ви можете отримувати достатньо непогані гроші.

Але не обов'язково мати художній склад розуму і спеціальні навички. Іноді проста, але геніальна ідея може бути високо оцінена. Хотілося б привести в приклад логотип компанії МТС (на червоному тлі зображено яйце). Не всім відомо, що цей логотип був придуманий і створений користувачем, зареєстрованим на фотобанку (так званої біржі зображень). Даний користувач своє творіння не продавав, а здавав в оренду. На той час компанія МТС не була ще так популярна, як нині. Тому логотип не купує, а бере в оренду. Після деякого часу МТС стала однією з лідируючих компаній, масштаби її роботи істотно збільшилися. Варто тільки уявити, скільки отримує той користувач за здачу в оренду логотипу.

То де ж все-таки можна заробити користувачам, який вміє працювати з графічними редакторами? Це можуть бути не тільки фотобанки, але і різні проекти, причому їх безліч. Такі проекти називаються біржами фрілансерів, де популярним і привабливим буде той матеріал, який можна розміщувати на сайтах. Причому під «матеріалом» маються на увазі не тільки тексти, але і графічний матеріал. Це пов'язано з тим, що зображення так само, як і статті, повинні бути унікальними, що позитивно впливає на рейтинг у видачі пошуковиків. Щоб зареєструватися на такого роду біржах, Вам не обов'язково мати свої власні готові роботи. Після реєстрації Ви сміливо можете виконувати роботу за прийнятими замовленнями. Робота надається замовником. Це можуть бути як відредаговані в Photoshop зображення, створені логотипи, так і написана за допомогою графічного редактора стаття. В останньому випадку замовника цікавить, щоб написаний текст був незвичайним, більш барвистим.

Якщо Ви посидющі, уважні, вмієте працювати в графічному редакторі на високому рівні, маєте величезне бажання заробити, тоді заробіток в фотошоп буде для Вас реальним досягненням поставленої мети в області заробітку.
Категорія: Заробіток без сайту | Додав: Admin (13.09.2013)
Переглядів: 1650 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Запитання

Реєструйтеся і задавайте будь-які питання Admin'у