Заробіток в інтернеті

Категорії розділу

Заробіток без сайту [19]
Заробіток на сайті [4]
Лохотрони [2]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заробіток в інтернеті

Головна » Заробіток в інтернеті » Заробіток на сайті

Як заробити на Google Adsense
Припустимо, ви абсолютно недавно створили свій блог або сайт і тепер мрієте на ньому заробити. Ви новачок у цій справі і не знаєте, в якому напрямку рухатися. Заробити, звичайно ж, можна на рекламі.

Google Adsense підходить як для досвідчених користувачів, так і для новачків. Але є неприємний момент, який я став помічати в останній час. Безліч сайтів, створені буквально пару днів тому, що містять всього кілька статей, але вже напхані такою кількістю реклами, що вона неприємно кидається в очі.

Це одна з найбільш поширених помилок. Власник, тільки створивши свій сайт і толком не розкрутивши його, хоче якомога раніше його монетизувати.

Як можна заробити на Google Adsense

Неправильною буде та позиція, при якій власник сайту думає лише про те, як швидше б заробити. При цьому всі інші питання залишаються на другому плані.

Ті люди, які хочуть на Google Adsense заробити сотні і тисячі незабаром, будуть дещо розчаровані після прочитання цієї статті. Якщо ви новачок і думаєте, що пара тисяч людей, які відвідують ваш сайт на добу, принесуть вам мільйони, то ви помиляєтеся.

Недосвідчені власники сайтів, які планують заробляти великі гроші на Google Adsense, вважають, що при великій відвідуваності кліків по рекламі буде набагато більше. А, відповідно, і прибуток від більшої кількості кліків буде помітно зростати. Згоден, що доходи-то будуть рости, але це будуть аж ніяк не мільйони, як розраховують багато.

Чи можливо таке, щоб сайт з відвідуваністю 40 людей в один день приносив у кілька разів більше доходу від Adsense, ніж сайт, відвідуваність на якому становить близько тисячі людей?

Я більше, ніж упевнений, що ви відповісте не замислюючись, що таке неможливо. Але, повірте моєму досвіду, таке цілком можливо.

Вся справа в тому, що в Google Adsense дохід залежить від декількох показників, таких як трафік, CRT, зміст, eCPM і т.д. А не тільки від тієї кількості кліків, які були скоєні на рекламі, розміщеної на вашому сайті. Для тих, хто не знає таких термінів, як eCPM і CTR, розповім про них в декількох словах.

eCPM. Це ефективна вартість за 1000 показів. Від даного показника напряму залежатиме сума вашого заробітку. Ось виписка з Google Adsense:

При заробітку 0,25$ за 35 показів сторінки ефективна ціна за 1000 показів сторінки складе 7,14 $, тобто (0,25 / 35) * 1000. У тому випадку, якщо ваш заробіток складе 200$ за 50 000 показів, ефективна ціна за 1000 показів буде дорівнює 4$, тому що (200/50 000) * 1000.

CRT. Цей термін є показником клікабельності. Вимірюється у відсотках і розраховується шляхом ділення числа кліків по рекламі на число її показів на сайті.

Розглянемо приклад, коли на вашому сайті розміщена реклама від Adsense і йдуть її покази. Якщо на вашому сайті зі ста показів реклами всього лише один відвідувач клацне на неї, відповідно CTR в цьому випадку складе 100/1 = 1%. Це дуже мало. З цього висновок, що якщо ваш CTR буде настільки незначним, то навіть при дуже великій відвідуваності мати з реклами ви будете копійки. Нехай, звичайно, не копійки, але й не та сума, на яку ви спочатку розраховували.

Розглянувши ці два показники, можна прийти до висновку, що є залежність eCPM від CTR сайту. Чим вище CTR, тим, відповідно, вище буде і eCPM сайту.

Від чого ж залежить заробіток на Adsense? Найчастіше на це впливає тематика самого сайту або блогу. Більше відвідувачів на тих сайтах, де тематика проста і доступна, цікава для більшості простих користувачів.

А от цікавий факт. Деякі власники сайтів, що живуть, наприклад, у США, заробляють цим способом приблизно 20 - 30 тисяч доларів США щомісяця. «Як?!» - Запитаєте ви. Вся справа в тому, що в США за клік по рекламі платять у кілька разів більше, ніж в Україні чи Росії.

Встановіть на свій сайт користувальницький пошук від Google.

Встановивши його на сайт, ви помітите, як в короткі терміни ваші доходи від Аdsense значно збільшаться в кілька разів. Вся причина в тому, що в результаті пошуку по блогу першими будуть стояти саме оголошення від Google, і лише після них будуть всі інші результати.

Щоб заробити на Google Adsense, потрібно прагнути до того, щоб зробити ваш сайт або блог кращим, відвідуванішим, якіснішим. Адже саме таким сайтам і віддає перевагу Google.

Бажаю удачі у ваших починаннях!
Категорія: Заробіток на сайті | Додав: Admin (13.09.2013)
Переглядів: 2538 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Запитання

Реєструйтеся і задавайте будь-які питання Admin'у