Заробіток в інтернеті

Категорії розділу

Заробіток без сайту [19]
Заробіток на сайті [4]
Лохотрони [2]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заробіток в інтернеті

Головна » Заробіток в інтернеті » Заробіток без сайту

Якими способами заробити 100 доларів за місяць в інтернеті
Багато користувачів, які тільки намагаються заробити в інтернеті запитують: "Чи реально заробити хоч 100 доларів за місяць в мережі?". Можна відповісти однозначно, що так. Цим питанням і я задавався пару років тому, коли тільки починав вивчати способи заробітку в інтернеті. За цей час способи заробітку для новачка не змінилися. Як і раніше всі починають заробляти в інтернеті з опитувань і поштовиків, потім переходять до більш складних методів, які приносять більший дохід. Як показує досвід, легкий заробіток без умінь тільки в лохотронах. Не рідко шахраї пропонують вкласти гроші, щоб отримати швидкий дохід. На це і трапляються новачки, а потім скаржаться, що втратили гроші, а в мережі одні шахраї. Тому запам'ятайте, що в мережі халяви і швидких грошей немає. Потрібно працювати, щоб отримувати гроші.

Мені доводилося спілкуватися з багатьма новачками і більшість з них абсолютно впевнені, що заробити в інтернеті великі гроші можна без умінь і знань. Більшість з них шукає як можна легко заробляти великі суми грошей і не напружуючись. Не кожному під силу в перший місяць заробити і 100 доларів, потрібно вивчати інформацію, отримувати нові навички та знання, щоб отримувати такий дохід в інтернеті.

Як заробити в інтернеті 100 доларів за місяць

Сума 100 доларів не така вже й велика. Можна навчитися заробляти їх, виконуючи нескладну роботу. Наприклад, заробляти на кліках.

Шлях до заробітку перших грошей в інтернеті починається з реєстрації гаманця в платіжній системі. Зареєструвати гаманець Webmoney справу 10 хвилин.

Заробити перші 100 доларів в інтернеті можна на поштово-клікових сайтах. Даний спосіб заробітку дуже простий і підійде для будь-якого новачка. Що доведеться робити, щоб отримувати дохід? Робота полягає в наступному: відвідування сайтів рекламодавців, кліки по посиланнях, реєстрації на сайтах, залишення коментарів, голосування та інше.

Поспішаю відповісти на запитання: а кому це все потрібно, хто готовий за це платити. Відповідь лежить на поверхні, зараз інтернет розвивається семимильними кроками, тому велика кількість вебмайстрів, які створюють свої сайти залучають на них відвідувачів. Так от за відвідування, коментування і різного роду активність вони готові платити. Посередниками між рекламодавцями і користувачами охочими заробити виступають поштовики.

Безперечно виконання таких завдань на поштовика проста справа. Якщо порівняти такий спосіб заробітку як малювання графіки в різних графічних редакторах і заробіток на поштовика, то другий здасться дуже простим. Адже робота полягає в кліках по посиланнях, коментуванні записів, виконанні реєстрацій і голосувань не вимагає ніяких навиків, хіба що вміти швидко клікати мишкою. Оплата за таку роботу теж не висока в середньому 5 центів завдання. Є завдання і подорожче, наприклад 50 центів, але потрудитися в них потрібно набагато більше.

Де ще можна заробити 100 доларів на місяць особливо не напружуючись?

Невелику суму в 100 доларів можна отримати, продаючи статті. З особистого досвіду скажу, що перші пару місяців я отримував дохід від виконання завдань. В останній місяць мені практично вдалося заробити 100 доларів, якщо бути точним, то 98 $. Потім я почав писати статті, продаючи їх через завдання. А потім зв'язався з рекламодавцем і почав продавати йому статті напряму. У день я писав по 3 статті довжиною 2000-3000 знаків і продавав їх по 35 рублів. Таким чином я зміг вийти на заробіток у 100 доларів за місяць. Я був новачком у цій справі, тому продавав статті не дорого. Коли клієнтів стало більше я трохи підвищив ціну за готову статтю. Якщо раніше я тільки переписував чужі статті своїми словами (робив рерайт статей), то тепер я можу написати статтю самостійно. Та й коло тем, на які я можу писати розширився. Сказати, що це мені давалося легко не можна, оскільки я вчився і працював над собою.

Замовники пред'являють до статей деякі вимоги. А саме: унікальність від 95% (перевірити її можна на сайті text.ru), читаність (більшість замовників наповнюють сайти читаються текстами для людей).

Повернемося до питання, де знайти замовника на свої статті? Можете почати з продажу статей з завдання, потім зв'язатися з рекламодавцем і запропонувати йому співпрацю безпосередньо. Крім цього є спеціалізовані біржі контенту: Advego, Etxt і Textsale. На них можна виставляти вже готові статті на продаж або ж брати замовлення на написання нових статей.

Не чекайте легких грошей на халяву, а робіть перші кроки їм на зустріч і зможете заробити на тільки 100 доларів, а набагато більше.
Категорія: Заробіток без сайту | Додав: Admin (02.06.2013)
Переглядів: 3376 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Пошук

Запитання

Реєструйтеся і задавайте будь-які питання Admin'у